AÇIK DÜĞÜN SALONU

MEŞE TESİSLERİ salonlarımız içerisinde orman içinde doğa ile bütünleşmiş,açık alanda bulunan ve üzeri ışıklı pergola sistemi ile zarifçe kapatılmış olan salonumuz,Kır Düğünü mimarisi ile tasarlanarak hayata geçirilmiştir.Tarzı ve mimarisi ile konuklarınızın tamamı sahneyi konforlu ve kusursuz olarak oturduğu yerden izleyebilmektedir.
KIRBAHÇESİ salonumuzda 200 ile 1000 kişiye kadar olan misafir kapasiteli, yemekli organizasyonlarınızda 200-800 kişilik kapasite olarak değişkenlik göstermektedir. Işıklı Gelin damat yolu, değişken renkli led salon aydınlatmalarının yanısıra, profesyonel sahne ışıklandırması yer almaktadır.
Üzeri ışıklı pergola sistemi olmasının avantajları da saymak gerekirse, yazları sıcak havalarda, gün ışığından koruyarak daha temiz ve serin bir hava sirkülasyonunu açık hava kalitesinde elde edebilir iken, yağışlı ve kapalı havalarda, yağışdan etkilenmeden düğün, sünnet ve diğer organizasyonlarınız etkilenmeden sürebilmektedir.Kırbahçesi Düğün Salonu ile siz ve konuklarınız unutulmaz organizasyonlar yaşayın

EVİNİZDEN DÜĞÜN SALONUMUZU SANAL GERÇEKLİKLE GEZİN !

KARARINIZI VERDİYSENİZ İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

REZERVASYON VE DETAYLI BİLGİ İÇİN ; (0362) 228 12 40

TOP